• havacılık Simülasyonları

Havacılık Simülatörleri;


Havacılık Operasyonları,
Yer Hizmetleri ve Operasyonları,
Güvenlik Operasyonları,
Kabin Hizmet Simülatörleri,
uçuş sistemleri ve Simülatörleri,
Uçak Gövde ve Motor Simülatörleri,
Uçak Elktrik Simülatörleri,
Uçak Fren ve İnşaat Takımı Simülatörleri,
Uçak Acil Durum Simülatörleri..

Sanal Havalimanı Paketi;

havacılık Simülasyonları Sanal Havalimanı paketi, başlangıçta Yeni Delhi'deki Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı'ndaki T3 tesisleri için havaalanı ve terminal tarafındaki yer ekipmanları ve personeli tanımak için geliştirilmiş üst düzey eğitim ve görselleştirme ürünüdür.

Ürün, fotoğrafçıların, tasarımcıların, 3D modelleyicilerin, video editörlerinin, animasyon teknisyenlerinin, yapı mühendislerinin, yöneticilerin ve yazılım mühendislerinin ekipleri arasında, kullanıcıların yönlendirilmesi için zorlayıcı bir sanal ortam oluşturan ve ultra-gerçekçi görsel keskinliğe sahip bir ekspertiz ürünüdür. Çözüm, aşağıdaki işlevsel alanları kapsar:

Havayolu sürüşü - hava köprüsü - yakıt yayıcıları - bagaj taşıma - kapı işlemleri - römorkör operasyonları - havaalanı inşaat ve bakımı Yolcu ve personel yönlendirmesi çözümleri

Personel indüksiyonu için uygun - yolcu yönlendirmesi - yeni tesisler - yolcu yönetimi - güvenlik bölgesi yönetimi - güvenlik işlemlerine sanal ortamda

Uçak Havalandırma Sistemi Eğitimi;


havacılık Simülasyonları

Klima Sistemi Eğitim seti, gerçek Hava aracı Klima sisteminde bulunan çeşitli bileşenlerinin çalışmasını sunmak ve arıza analizini göstermek için özel olarak tasarlanmıştır. Mevcut bileşenler güvenli ve konumlandırmak için oluklarla birlikte uygun bir profil plakaya monte edilebilir.

Sistem hızlı ve sabit adaptörler vasıtasıyla depolar, hızlı ve güvenle sıkıştırır. Bu sayede öğrencilerin pratik eğitim almaları için güvenli bir eğitim setidir.

Uçak Kapısı Eğitim Seti;


havacılık Simülasyonları

Eğitim alacak kişilere uçak kapısının arkasındaki mekanizmayı göstermek için tasarlanmıştır, Stajyerler normal, anormal ve acil durum prosedürleri de dahil olmak üzere uçak acil çıkışları ve kapılarını nasıl etkin bir şekilde çalıştırabileceklerini bilebilirler.

Pnömatik kontrollü kapılar eğitimde gerçekçi bir deneyim sağlar, Stajyer için mekan orijinal uçaklarınkine bire bir benzemektedir, Eğitim amaçları için önceden belirlenmiş çeşitli arızaların eğitimini sunmaktadır.

Uçak Yanğın Koruma Sistemi Eğitim Seti;


havacılık Simülasyonları

Yangına karşı korunma sistemleri, yangın çıkışını tespit etmek ve korumak için uçakdaki gibi monte edilmiştir. Bu sistemleri, motor bölmeside ve yolcuları korumak için gövde kısmında mevcuttur. TSPL FPS-1 sistemi yangına neden olabilecek koşulları izlemek üzere tasarlanmıştır ve duman dedektörleri, motorların veya hidrolik sistemlerin yakınındaki ısı sensörleri ve kokpit panelindeki görünür ve sesli uyarıları içerir.

Ayrıca bu eğitim setinde yangının uçakta nasıl kontrol edildiğini öğrenmek için söndürücünün simülasyon sistemi şeklinde eğitime olanak vermektedir

Uçak Gövde İniş Takımı Eğitim Seti;


havacılık Simülasyonları

Bu Ana gövde iniş takımı simülatör sistemi IL-76/78 uçak Ana iniş takımı sistemine dayanarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir . Ana iniş takımlarının çalışmasını gösterebilirler. Bu, aşağıdakilerden oluşur : IL-76/78 uçaklardaki ana lokasyona benzer işlevlere sahip Dişli bileşenler.

Bu sistem, dört tekerlekli, yönlendirilebilir. Ana iniş takımı düzeneğine sahiptir. Bu öğrencilerin ve kursiyerlerin kavramını ve temel işlemlerini anlamalarına yardımcı olur. Görsel bir tecrübeye sahip ana iniş takımı sistemidir. (Dişli sistemi pnömatik silindirler kullanılarak çalışmaktadır)

Uçak Ön Burun İniş Takımı Eğitim Seti;


havacılık Simülasyonları

Uçağın ön iniş takımı simülatör sistemidir, burun iniş takımlarının çalışmasını göstermek için IL-76/78 uçak burun iniş takımı sistemine dayanılarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bu, IL-76/78 uçaklardaki burun iniş takımlarındaki işlevlere benzer bileşenlerden oluşmaktadır.

Bu sistem, dört tekerlekli kontrol edilebilir burun iniş takımı tertibatına sahiptir. Bu, öğrencilerin ve stajyerlerinin burun iniş takımı sisteminin konseptini ve temel işlemlerini görsel deneyimle anlamalarını ve pretik uygulama eğitimini sağlar.

Uçak Yakıt Sistemi Eğitim Seti;


havacılık Simülasyonları

Yakıt Eğitim sistemi, iki yakıt tankıyla birleştirilmiştir. Biri temel, diğeri yardımcı tanktır. Yakıt ilk temelden yardımcıya daha sonra son olarak temel ve türbin bölümüne gider yani gaz ve yanma odasını miktar basınç göstergelerine aktarır.

Fonksiyonel bir sistemdir bir yakıt yönetim paneli vardır, yakıt transfer sistemi ve yakıt miktarı gösterge sisteminden oluşur. Bir arıza simülasyonu ve giderme seçenekleri uçaktaki gibi yakıt sistemi hakkında pratik bir eğitim için tasarlanmış bir eğitim setidir.

Uçak Buz ve Yağmur Koruma Eğitimi Seti;


havacılık Simülasyonları

Bu sistemle kursiyerler gerçek uçak buz ve yağmur koruma sisteminin arkasındaki tüm yönleri keşfedebilirler. Tüm bileşenler modülerdir ve gerçek uçak teknolojisine sahiptir, böylece stajyerler uçakta buz ve yağmur korumayla ilgili iyi pozlamalar elde edebilirler

Uçak simülatörü parçaları üzerindeki buz oluşumunu sensör gösterge paneli tarafından sürekli olarak izleyebilirler. Uçak üzerinde aşırı kaplamalı buzun çözülmesi basınç itici ön yükleme kontrol sistemi ile yapılmaktadır pervane ısıtma sistemi ve ön cam ısıtma sistemi ile eğitim seti özerinde görülebilir ve eğitim vermeye olanak vermektedir.

Uçak Atık Su Sistemi Eğitim Seti;


havacılık Simülasyonları

Gerçek hava aracı atık su sistemi gibi modüler bir sistemdir. Bu eğitmen ile mürettebat ve kursiyerler atık suyun uçaklarda nasıl işlendiğini ve atıldığını öğrenebilirler, bu sistemin bir haznesi vardır, uçuş basıncından Vakumlu yıkama yapabilir ve böylece kursiyerlerin suyun yükseklikteki yer çekiminin ölçümünü yapabilirler tesisat hakkındaki bilgileri uçuş esnasında nasıl olabileceğini anlayabilir ve eğitim alırlar.

Atık deposu atığı vakumla toplar ve atık işleme kimyasallarıyla karıştırarak depolar, Ayrıca bu eğitim seti atık imha sistemi ile birlikte teslim edilmektedir.

Uçak Oksijen Sistemi Eğitim Seti;


havacılık Simülasyonları TSPL AOS, kursiyerlerin gerçek hava araçlarındaki oksijen sistemini anlamaları için tasarlanmıştır. Model aşağıda verilen diyagrama dayanarak çalışmaktadır. Sertifikalı silindirler nefes alabilen oksijen gazlarını taşımak için güvenlidir, Silindir şarjı, sistemde sağlanan kullanıcı paneli ile izlenebilir ve kontrol edilebilir.

Bu sistemde kullanılan basınç regülatörü ve basınç düşürücü gerçek uçak bileşenlerinin bire bir aynısıdır. Bu sistem sayesinde eğiticiler, kursiyerlere gerçek ve interaktif bir gösteri sunabilir. Bu sistemle birlikte verilen koruma maskesi nefes emniyetini sağlar.

Uçak Kabin Basıncı Eğitim Seti;


havacılık Simülasyonları

Kabin Basınçlandırma Sistemi, kabin basıncını ve uçak içinden hava akışını kontrol ederek mürettebatın ve yolcuların konfor ve emniyetini sağlayan bir sistemdir. Eğitim sistemi uçak kabini atmosferi ve basınçlandırma kontrol sistemi hakkında kapsamlı bir çalışma sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Yükseklik simülatörü öğrencinin basınç değişikliklerini irtifayla ve uçakta kabin basıncının nasıl kontrol edilebileceğini anlaması ve değerlendirme yapabileceğini son derece pratik ve ergonomik bir şekilde eğitim alacaktır.

Uçak Yiyecek İçecek Servisi Eğitim Seti;


havacılık Simülasyonları

Uçak mutfağı, yiyecek hazırlanması ve suyun ısıtılması için yalnızca kabin personelinin bulunduğu yerlerdir. Artan rahatlık ve lüks üzerinde yoğunlaşan şu anki mutfaklarda, espresso makineleri, içecek soğutucuları, yüksek performanslı içecek soğutucularının yanı sıra buharlı fırınlar gibi lüks unsurlar bulunuyor.

TSPL AGS sistemi, gerçek uçaklarda mevcut depolama ünitesinin bire bir aynısı ile birlikte satışı yapılmaktadır, Modern raflar ve gıda işleme üniteleri içerir.

İÇERİK Fırın, Isıtıcı, Dondurucu, İçecekler için Dispenser, Ray boyunca Yukarı-Aşağı ve İleri-Geri klavuz, Eko dostu masalar

Uçak Hidrolik Sistemleri Eğitim Seti;


havacılık Simülasyonları

Bu Hidrolik Eğitim seti tüm endüstriyel sınıf bileşenleri ile dönen bir tabana sahiptir. Bu yüksek kaliteli eğitim seti hidrolik temelleri öğrenmek için değerli bir araçtır Çalışma kitabı basit yön kontrolünden hidrolik fonksiyonlar, silindirler ve basıncın oransal kontrolü ve akışını göstermeyi kapsar.

Bu eğitici araç;
öğrencilerin yardımcı hidrolik ilkeler ve hidrolik problemlerin analizi konusunda gelişmesini sağlar.

Uçak Pnömatik Elektro Pnömatik Sistemleri Eğitim Seti;


havacılık Simülasyonları

Elektro Pnömatik Eğitici Modeli PT3 çok yönlü kendi başına eğitim paketidir, öğretmenler ve öğrenciler çeşitli Elektro pnömatikte deneyler yapabilir. Bu eğitmen sağlama gereksinimlerini karşılıyor pratik "Elle Açma" "eğitimi ve hem deney kiti hem de bir gösterici.

Elektro Pnömatik Eğitici ergonomik olarak tasarlanmış, sofistike, yerli yeni nesil pnömatikdir. Öğretmek için özel olarak geliştirilmiş öğretim araçları Elektroda en iyi pratik eğitim pnömatikdir. Canlı olarak kullanılabilir Çeşitli görevleri gösteren gösteri yaparlar pnömatik / elektro pnömatik bileşenler ve kontrol devreleri.

Çeşitli elektro pnömatik devreler sayesinde kolayca pnömatik devreler yapılabilir. eğiticinin özel tasarımı. çok deneyler yapılabilir. ve eğitmen kapsamlı eğitim kılavuzu & video demo CD'si ile birlikte sunulacak.