Gür Teknoloji Teknik Destek Hizmetleri ;


Gür Teknoloji olarak “Mutlu Müşteri Hızlı Hizmet “ mottosu ile her an erişilebilir bir işletme olmanın peşindeyiz.7 /24 destek veren teknik ekiplerimiz uluslararası servis seviyelerine bağlı olarak müşterilerimize hizmet vermektedir.

Destek hizmetleri kapsamında her bir ürün ailemiz için özel sertifikasyonlarla yetkinlikleri gelişmiş deneyimli teknik destek ve kurulum ekibimiz siz müşterilerimize 7 gün 24 saat destek vermektedir. Destek hizmetleri kapsamında sadece ihtiyaç duyulduğunda sorun çözmek için değil ürün, sektör mevzuat gibi birçok konuda bilgilendirmeler alabileceğiniz platformları da hizmetinize sunarak müşterilerimizle olan iletişimizi ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

a) Projeye özel derecelendirme ile ihtiyaca göre desteğin sağlanması
b) Herhangi bir ek destek alınmadan sorunun giderilmesi sağlayan eğitim hizmetleri
c) Sertifikalı tekniker veya mühendisler tarafından müdahale
d) Operasyonel durum hakkında teknik bilgi

Yerinde Teknik Destek Hizmeti ;

Aksi belirtilmedikçe tüm teknik destek hizmetleri uzaktan teknik destek olarak verilir. Şirketimizin destek biriminde yürütülmeyen, ofis dışında sağlanması gereken tüm teknik destek hizmetlerini kapsar. Bunun dışındaki tüm destek hizmetlerimiz ek olarak ücretlendirilir.
Güvenlik: Müşteri ve firmamıza ait güvenlik önlemlerini sorumlulukları proje kapsamında belirlenmektedir.
Güvenilirlik: Sistemin her an %99,95 oranında çalışıyor olması ile ilgili bakım monitoring ve diğer önlemler alınmaktadır.
Kullanılabilirlik: Hizmet tüm yıl 7/24 devam esasıyla sağlanmaktadır.
Aktarım: Yoğun veri aktarımı sırasında hizmet kapasitesi ile ilgili testler çeşitli periyotlarda yapılmaktadır..

Telefon:+90 216 550 55 28

Faks:+90 216 550 55 78

Email:info@gurteknoloji.com.tr